Stomil Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil SA - провідний польський виробник гідравлічних і промислових шлангів і інших гумових виробів.

Ідеальна якість і ціна реальна

Stomil Bydgoszcz

Бидгощске підприємства гумової промисловості АТ Стомиль, це провідний польський виробник гідравлічних шлангів, промислових і інших гумових виробів.Підприємства представляється з 100-річною традицією виробництва гумових виробів і першим виробником гідравлічних шлангів в Польщі.

 

Особливості і перваги

Спеціалізацією компанії є силова гідравліка, яку в цих цілях постійно контролюють і удосконалює. У виробничій пропозиції Стомиль знаходяться гідравлічні і промислові шланги, гумові плити і настили, гумові суміші, гумотехнічні вироби і профільовані пресовані вироби, які широко використовуються у багатьох секторах економіки, в т.ч. в гірничодобувній галузі, будівництві, сільському господарстві, машинобудівній і харчовій промисловості. Вироби мають попит, як на внутрішньому, так і закордонному ринку.

 

Якість і гарантія

Досвід виробництва гумових виробів, а також система управління якістю EN ISO 9001 : 2015, ліцензії і сертифікати гарантують відмінну якість виробів, що виготовляються. Піклуючись про задоволення вимог клієнтів компанія безперервно удосконалює виробничі процеси і методи роботи, розробляє і робить вироби відповідно до індивідуальних запитів кожного одержувача. Усі замовлення, виконуються з максимальною точністю і використанням матеріалів, отриманих від перевірених постачальників.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних