Alfagomma
Веб-сайт:http://alfagomma.com/en/

Виробництво сільгосптехніки дозволило вийти агропромисловому комплексу на новий рівень. Інноваційні розробки в цій галузі допомагають фермерам вести сільське господарство у великих і малих масштабах.

Ідеальна якість і ціна реальні

Альфагомма - великий виробник РВТ

Стратегія ALFAGOMMA полягає в тому, щоб бути постачальником інтегрованої системи з повним асортиментом продукції з підтримки партнерів.

Рішення для будь-якого застосування - промисловість, сільське господарство, будівництво, нафтохімічна промисловість, суднобудування, видобуток корисних копалин.

 

Повний асортимент продукції для інтегрованих систем:

  • Гідравлічні гумові та термопластикові рукава
  • Промислові гумові, термопластиковые і композитні рукава
  • Гідравлічний і промисловий фітинг і адаптери
  • Швидкорознімні з'єднання
  • Поворотні і штекерні з'єднання
  •  Гідравлічні і промислові рукави у зборі
  • Захисні спіральні рукави

 

Особливості і переваги

ALFAGOMMA управляє 87 дочірніми підприємствами і центрами складання, стратегічно розташованими в 24-х країнах, на 5-ти континентах.

ALFAGOMMA інвестує в людські ресурси, устаткування, дослідження і розробки. Комплексна програма навчання компанії ALFAGOMMA гарантує, що усі співробітники мають необхідну компетентність і здатність, необхідні для підтримки нашої мети в перевазі якості.

Передовий сучасний науково-дослідний центр, розташований в г.Терамо, - це те місце, де технічна команда створює і впроваджує інноваційні продукти майбутнього. Досягнення нашої команди по дослідженню і розробкам можна виміряти по кількості успішних зареєстрованих патентів. Нині Alfagomma має більше 77 активних зареєстрованих патентів.

 

Якість і гарантія

Наша мета - постійне дотримання міжнародних стандартів, підвищення продуктивності і безпеки. Постійна висока якість, що перевершує стандарти якості ISO 9001 і повна відповідність екологічним нормам ISO 14001.

Висока якість, присутність у світі, довгостроковий стратегічний підхід до ринку і партнерство з міжнародними клієнтами є запорукою нашого успіху упродовж багатьох років.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних