O+P

Устаткування Італійської фірми О+P - це високотехнологічні верстати для виготовлення рукавів високого тиску, зроблені за стандартами, що діють на території Європи.

Ідеальна якість і ціна реальна

O+P S.r.l

Устаткування Італійської фірми ОP, що є партнером ПРОМИМПЭКС, - це високотехнологічні верстати для виготовлення рукавів високого тиску, зроблені за стандартами, що діють на території Європи. Більш ніж 20-ти літній досвід роботи і сучасна виробничо-технічна база дозволяють ОP сьогодні поставляти інноваційні, якісні і безпечні в експлуатації верстати для виготовлення РВД і їх технічного лудіння.

 

Особливості і переваги

У рамках партнерської Програми ПРОМИМПЭКС поставляє на український ринок широкий спектр визнаної у всьому світі продукції італійського холдингу, в числі якої :

  • устаткування опресовування і відрізного ОP;
  • верстати для попередньої установки фітинів;
  • маркувальні і миючі лінії італійського виробництва;
  • випробувальне устаткування, мобільні майстерні і іншу продукцію компанії.

 

Якість та гарантії 

Що відповідає вимогам стандартів ISO, устаткування для виробництва РВД під торговою маркою ОP дозволяє отримувати продукцію високої якості, що має прекрасні технічним і експлуатаційними характеристиками, гарантуючи тим самим безперебійну роботу промислових гідравлічних систем будь-якого типу.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних