Semperit
Веб-сайт:

Публічна холдингова компанія Semperit AG Holding - це міжнародно-орієнтована група, яка розробляє, робить і продає вузькоспеціалізовані гумові вироби для медичного і промислового секторів

Ідеальна якість і ціна реальна

Semperflex Semperit - успіх метр за метром!

Підрозділ Semperflex Semperit розробляє і робить з використанням знань, грунтованих на багаторічному досвіді. Постійні значні інвестиції в дослідження і розробки дозволяють постійно покращувати якість і продукти, адаптовані для сучасних ринків по всьому світу.

 

Особливості і переваги

Повна лінійка продуктів! Знання про продукти і сфери застосування, Semperflex, що надаються, дозволяють клієнтам вирішувати свої проблеми. Ефективна робота сегменту Semperflex Hydraulic Engineering визначається його повним спектром орієнтованих на застосування і високоякісних гідравлічних шлангів. На додаток до класичних стандартизованным типів шлангів високого тиску, що відповідають загальноприйнятим у всьому світі стандартам, таким як SAE, J 517 і EN 853-857, Semperflex розробив власний асортимент компактних шлангів з винятковими характеристиками, призначених для сучасних високопродуктивних гідравлічних систем. Добре продумана програма спіральних шлангів була розроблена для використання у важкій гідравліці, де вимоги до тиску, температури і імпульсного опору високі. Великий асортимент шлангів для миття з множиною покриттів ідеально доповнює загальний пакет і не залишає бажання клієнта не виконаними.

 

Якість і гарантія

Промислові рукави з номінальним діаметром від 3,2 мм до 203 мм залежно від типу рукава високого тиску. Команда інженерів і техніків-розробників у поєднанні з системою контролю якості, сертифікованою згідно ISO 9001 : 2015, гарантує висока якість продукції. Незалежно від застосування рукавів - в хімічній або харчовій промисловості, будівництві або ж області переробки відходів - Semperflex Industrial завжди ваш партнер при вирішенні проблеми і має для Вас в програмі продукт будь-якого можливого використання.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних