Inteva
Веб-сайт:https://www.inteva.es/en

Компанія Inteva зосереджена на виробництві швидкодіючих муфт, різьбових з'єднань, кульові зворотні клапани і зворотні клапани відповідно до міжнародних стандартів.

Ідеальна якість і ціна реальна

INTEVA 

Компанія INDUSTRIAS TECNICAS DE VALVULERIA SA, що представляє торгову марку INTEVA, є одним з найбільших виробників гідравлічних компонентів і швидкорознімних з'єднань для промислових гідросистем різного призначення.

Заснована в 1975 році, іспанська компанія розвинулася за час свого існування в потужний виробничий холдинг, в основі роботи якого лежать новітні європейські технології, якісна сировина і сучасного рівня устаткування.

 

Особливості і переваги

Продукція INTEVA, ПРОМИМПЭКС, що поставляється, на український ринок - це:

  • швидкорознімні з'єднання, виготовлені відповідно до ISO і DIN стандартам;
  • і різного функціонального призначення гідрокомпоненти, що забезпечують оптимальну продуктивність в гідравлічних системах в умовах високого робітника тиску.

Високотехнологічне виробництво і інновації, активно використовувані INDUSTRIAS TECNICAS DE VALVULERIA SA, дозволяють компанії здійснювати виготовлення конкурентоздатної у світовому масштабі продукції - високоточної, ефективної і надійної в експлуатації. Оцінити її змогли вже багато клієнтів ПРОМИМПЭКС - основногого дистриб'ютора і багаторічного партнера INTEVA на українському ринку.

 

Умови партнерства

Основний постачальник кранів і швидкорознімних з'єднань. За багато років, довірчих і дружніх стосунків, ми отримуємо ексклюзивні умови від одного з кращих у світі постачальників у своєму сегменті ринку.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних