Відгуки

Завалко С.Я.
Директор ООО "Рамус Сервіс"

"Сервіс компанії можна порівняти тільки з європейським сервісом! Професіоналізм, ввічливість, швидкість доставки - все на вищому рівні! Надалі продовжу співпрацю! Співпрацюю з цією компанією вже декілька років. Завжди вчасно. правильно відправляють замовлення. Якість товару хороша, можуть підказати оптимальні варіанти вибору запчастин. Спасибі".

Римарук В.Д.
Директор АРВП "Техніка"

АРВП "Техніка" у формі ТОВ займається виробництвом навантажувачів, маніпуляторів, машин і механізмів, гідравлічних і пневматичних пристроїв і їх ремонтом.

"У цих машинах і механізмах підприємство АРВП "Техніка" застосовує продукцію ТОВ "Торговий - Промисловій Компанії Промимпэкс" муфти, фітинг, адаптери, рукави високого тиску. Ця продукція відповідає критеріям якості і надійності, що дозволяє збільшити термін експлуатації машин і механізмів.

Усі договірні зобов'язання виконуються згідно з укладеними договорами. Рекомендуємо ТОВ "Торговий - промислова компанія Промимпэкс" як надійного партнера, налаштованого на взаємовигідну співпрацю".

Ярко К.О.
Директор ТОВ "Виробничі Системи Торнадо"

"За багаторічний період роботи компанія ТПК "Промимпэкс" довела на ділі, що є надійним постачальником і партнером.

Усі размещеные замовлення вирушали в строк і без затримок. Приємний рівень цін і високий професіоналізм менеджменту - рідкість у наш час. Рекомендуємо цю компанію для довгострокової співпраці".

Хочете розпочати співпрацю з PROMIMPEX?

Заповніть форму, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і обговоримо всі подробиці!

Заповніть форму
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних