Dicsa

DICSA - світовий лідер у виробництві фітингу з нержавіючої сталі

Ідеальна якість і ціна реальна

DICSA

Співпраця з іспанським торгово-виробничим холдингом DICSA дає можливість компанії ПРОМИМПЭКС поставляти для товаровиробників України високоякісну гідроарматуру, виконану за європейськими стандартами і надійну і ефективну роботу гідравлічних контурів промислових підприємств, що забезпечує :

  • ніппелі і штуцери;
  • адаптери і перехідники
  • гайки і інші найменування фітингу під торгової марки DICSA.

 

Особливості і переваги

Компанія DICSA, заснована в 1983 році, сьогодні є авторитетним постачальником технічної продукції більш ніж в 50 країнах світу. Потужна виробнича база і розгалужена дистриб'юторська мережа дозволили іспанському холдингу зайняти лідируючі позиції в галузі, грунтовані на власних розробках, відмінних технічних характеристиках і високій експлуатаційній надійності гідроарматури DICSA.

 

Умови партнерства

Відмінне знання потреб сучасного ринку і активна комерційна діяльність затвердили за іспанським холдингом DICSA репутацію надійного і відповідального партнера. І сьогодні ПРОМИМПЭКС пропонує українським промисловим підприємствам технічну продукцію DICSA, що повною мірою відповідає потребам найсучаснішого гідравлічного устаткування

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних