Mini Press

Задоволення потреб клієнтів завжди було основною метою Mini Press шляхом постійних досліджень, щоб гарантувати найвищу якість продукції і послуг у поєднанні з характерною для Італії гнучкістю.

Ідеальна якість і ціна реальна

Mini Press

Метою і місією Mini Press, з моменту її установи в 1991 у Болоньї, Італія, було вирішення проблеми контролю тиску і моніторинг за рідиною усередині гідравлічних систем. Mini Press є світовим лідером у виробництві гідравлічного тестового устаткування завдяки постійним інвестиціям в технології і професійний тренінг. Компанія орієнтується на задоволеність своїх клієнтів, якої вони домагаються завдяки безперервним дослідженням. Таким чином, компанія гарантує найвищий рівень продуктивності і обслуговування в сукупності з традиційною італійською гнучкістю.

 

Особливості і переваги

Клієнт робить вибір на користь Mini Press оскільки компанія в змозі запропонувати технічне ноу-хау, швидкий і ефективний клієнтський сервіс і швидке постачання своєї продукції.

  • Турбота і точність : проектування і виробництво вузлів по кресленнях і зразках
  • Швидкість: лінійна структура компанії
  • Італійський сервіс і гнучкість
  • Потужна клієнтська підтримка
  • Технічні майстерні за місцем
  • Прекрасна виробнича гнучкість

Діагностичні системи, вироблювані Mini Press, складаються з мініатюрних компонентів для швидкого контролю тиску на гідравлічному устаткуванні через вимірювальні муфти, мікро-шланги, адаптери, і вимірювальні інструменти і пристосування. Асортимент і методика діагностичного тестування Mini Press чудові, коли вимагається уникнути риски ушкодження, і, як наслідок, необхідність дорогих ремонтів.

 

Якість і гарантія

Уся вироблювана продукція відповідає нормам по ISO

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних