Balflex
Веб-сайт:http://www.balflex.com

Balflex - це міжнародна група компаній, яка займається розробкою, виробництвом і продажем усіх типів гнучких шлангів, фітингу, з'єднувачів, перехідників, швидкорознімних з'єднань і клинових ременів з дуже високими стандартами якості.

Ідеальна якість і ціна реальна

Balflex

Компанія Balflex оптимізувала виробництво шлангів і їх сумісність з широким асортиментом з'єднувачів, для забезпечення високої продуктивності і більшої сфери їх застосування.

Асортимент гідравлічних шлангів Balflex включає:

  • - Гідравлічні шланги з текстильним обплетенням
  • - Гідравлічні шланги з металевим обплетенням
  • - Гідравлічні шланги з 4 і 6 спіралями
  • - Термопластические шланги

 

Особливості і переваги

Гідравлічні шланги Balflex розроблені з коефіцієнтом безпеки 4: 1 відносно мінімального тиску розриву і рекомендованого робочого тиску (за винятком шлангів "2-max", що мають коефіцієнт безпеки 2.3: 1). На усіх шлангах позначені їх робочий тиск і номінальний діаметр, за винятком шлангів із зовнішнім сталевим обплетенням.

Гідравлічні шланги розроблені для використання з рідинами на нафтовій і водяній основах і в діапазоні температур від - 40ºC (- 40ºF) до + 100ºC (+212ºF). Спеціальні каучукові з'єднання і інші обшивальні матеріали дозволяють перевищення цих граничних норм. Гідравлічні шланги також можуть бути застосовані з рідинами на водяній основі але при робочій температурі що не перевищує +70ºC (+158ºF). За наявності повітря в рідині, робоча температура має бути понижена до +60ºC (+140ºF).

 

Умови партнерства

Гідравлічні шланги компанії Balflex робляться по специфікаціях Balflex і відповідно до ISO 1436, ISO 3869, ISO 3949, SAE J517 і стандартам від EN 853 до EN 857. Асортимент цих шлангів покриває велику різноманітність пристроїв низького і високого тиску, і робиться з гуми, термопласту або ПТФЭ, з текстильним і сталевим бандажним захистом, для гідравлічних рідин на нафтовій і водяній основі.

Постачальники

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних