Технологія заміни гідравлічних шлангів

Від герметичності шлангів залежить працездатність усієї гідравлічної системи. У міру зношування шланги стираються, внаслідок чого виникають витоку мастила. Своєчасна заміна – найважливіша умова безпечної експлуатації усієї системи. Наші інженери знають все про їх робочі властивості. У цій статті ми поділилися рекомендаціями з діагностики та встановлення таких шлангів.

 

Покроковий посібник для заміни гідравлічних шлангів

  1. Пошук пошкоджених шлангів. Для роботи всіх систем дорожньої, будівельної, комунальної та сільськогосподарської техніки тиск підтримується на досить високому рівні. Найменші розриви відразу покриваються маслом. Місця витоків легко ідентифікувати за допомогою паперу або ганчірки.
  2. Вивчення тих вузлів, які потрібно зняти, щоб дістатися до потрібного шланга. Перед демонтажем бажано сфотографувати зібрані механізми, а вже пізніше розбирати їх. Щоб уникнути плутанини всі окремі компоненти - затискачі, циліндри, перехідники - потрібно маркувати. Наприклад, у порядку черговості.
  3. Опускання всіх рухомих частин навісного обладнання на землю для безпечного проведення ремонтних робіт.
  4. Стравлення тиску, звільнення гідравлічних циліндрів від навантаження. Якщо цього не зробити, то при найменшому ослабленні сполучних гайок потік масла може вдарити в очі і відкриті ділянки шкіри.
  5. Відкручування гайок, кріплень та захисних елементів.
  6. Демонтаж шлангів і злив масла, що залишилося, в попередньо підготовлену ємність.
  7. Захист отворів, що відкрилися, чистою ганчіркою або заглушкою. Це потрібно для того, щоб, по-перше, уникнути витікання мастила, а по-друге, захистити саму гідравліку від попадання бруду і атмосферних опадів.
  8. Виготовлення нового шланга з тими самими геометричними характеристиками, як і у старого. Замовити цей виріб можна у нас. Наша компанія має власне обладнання та виробляє шланги відповідно до європейських стандартів якості.
  9. Очищення різьбових з'єднань від бруду, встановлення нового шланга і затягування кріпильних гайок.
  10. Складання всіх розібраних раніше затискачів, щитків і механізмів.

По завершенні всіх цих маніпуляцій потрібно обов'язково прокачати систему, підняти в ній тиск і перевірити на предмет наявності течій.

Якщо у вас залишилися якісь питання, то Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних