Тефлонові рукава(PTFE)

Продивитись каталог рукава PTFE

Компанія «Промімпекс» готова налагодити постійну співпрацю щодо постачання такого типу РВТ, як тефлонові рукава, різних маркувань. Ви можете придбати шланги, які є в наявності, перейшовши за посиланням зверху, або зробити замовлення по телефону, звернувшись до наших менеджерів. Зробимо доставку шлангів до будь-якого регіону України.

PTFE (політетрафторетилен або фторопласт-4 (-C2F4-)), що також має назву - тефлон. Маючи досить рідкісні фізичні та хімічні властивості, він широко застосовується в різних технологіях.

 

Політетрафторетилен (тефлон)

Фторопласт використовують у хімпромі, в техніці та електроніці, а також харчовому виробництві. Тефлон застосовують при виробництві мембранного одягу та в медицині, в основному в якості покриттів та надійної ізоляції проводів. У побуті ми знаємо тефлон за рахунок використання при виробництві посуду з антипригарним покриттям.

У нашій майстерні-магазині ви зможете підібрати необхідні тефлонові шланги та фітинги для них. Менеджери, які добре знають продукцію допоможуть вам укомплектувати необхідний перелік, швидко та якісно.

Тефлонові рукава, в першу чергу, використовуються для лінійних з'єднань гідравліки в різних агрегатах машин, де необхідна підвищена стійкість до температур (витримує, і при цьому залишається гнучким, від -70 до +270°C, є чудовим ізоляційним матеріалом). А також тиску (понад 200 кгс/см2) та агресивним середовищам, таким як кислоти, лакофарбові матеріали, гази та нафтопродукти. Позитивно себе зарекомендував в умовах підвищеної вібрації та гідроударів робочої рідини.

 

Фторопластові рукави: конструкція

Шланги з тефлону, як і інші РВТ мають схожу конструкцію, внутрішню - ізолюючу і герметизуючу, зовнішню - захисну. В асортименті нашої компанії ви зможете обрати тефлонові рукави різних діаметрів, радіусів згинання та тиску, що витримується.

Рукави з тефлону складаються з наступних сегментів:

  • Внутрішній шар – це фторопластова (тефлонова) трубка;
  • Зовнішній шар – обплетення з нержавіючої сталі, що збільшує показники міцності шланга та захист від механічних пошкоджень.

Внутрішня трубка існує двох типів – гладка та гофрована.

Гофрована - підвищує кут гнучкості шланга (коштує такий тип значно дорожче за гладкі), але при цьому витримує менші рівні тиску на відміну від гладкостінних. У зв'язку з чим при необхідності даний вид шлангів додатково армують металевою спіраллю.
Щоб домогтися виключення присутності статичної електрики, тефлонова трубка виготовляється із застосуванням вуглецевих добавок, що служать зниження статичної напруги.

Тефлонові рукава приєднуються за допомогою гідравлічних фітингів, обтиснутих гладкими муфтами.

 

Характеристики, переваги фторопластових рукавів

Тефлоновий рукав відрізняється від подібних виробів температурною стійкістю. Його можна експлуатувати як за дуже низьких температурних показників, так і гранично високих. Він має відмінну хімічну опірність, має знижений індекс розтягування. Відповідно до перерахованих властивостей тефлонові шланги прийнято використовувати там, де такі характеристики найбільш актуальні, а саме: харчової, фармацевтичної, хімічної, автомобільної промисловості. На відміну від рукавів, зроблених з декількох шарів гуми, ці мають безліч переваг.

Основні переваги PTFE рукава:

  • Підвищена стійкість до будь-яких газів, рідин, не виключаючи особливо агресивні олії, розчинники, луги, кислоти.
  • Збільшений термін експлуатації та легкість обслуговування.
  • Стійкість до стирання, старіння, атмосферних проявів. Шланги практично не вбирають вологу, не схильні до впливу світла, УФ-випромінювань, кисню.
  • Міцність. Ці вироби не втрачають початкового вигляду навіть за тривалих сильних розтягувань, вібраціях, ударах.
  • Широкий діапазон термостійкості.
  • Низький коефіцієнт тертя.

Якщо вас зацікавив даний вид продукту або залишилися якісь питання, то Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних