Співробітництво

Партнерство з компанією "Промімпекс".

По-справжньому великі цілі не досягаються самостійно! З цієї причини, ми знаходимося в постійному пошуку однодумців, для побудови міцних взаємовигідних стосунків, грунтованих на довірі.

Якщо Ваша діяльність пов'язана з виробництвом РВТ або обслуговуванням гідравлічних і промислових систем, або Ви тільки плануєте її почати, Промімпексу є, що Вам запропонувати.

Для тих, хто вже працює у сфері виробництва РВТ, ми із задоволенням розглянемо варіанти надання спеціальних цін на потрібну вам продукцію, забезпечивши доступність якісних комплектуючих у Вашому регіоні, не забувши додати Ваші контакти на наш сайт. Заповнюйте форму нижче, і ми обговоримо варіанти співпраці!

Для тих, хто хоче почати свій бізнес, компанія Промімпекс представляє усе необхідне для запуску виробництва гідравлічних шлангів. Надійне устаткування, якісні рукави високого тиску і з'єднання стануть хорошою базою для старту своєї справи. Також ми навчаємо основам роботи з устаткуванням на нашій виробничій ділянці.

Заповнюйте форму нижче, отримуйте консультацію фахівця, а також спеціальні ціни на стартовий комплект устаткування і подальші постачання комплектуючих!

Шланги є витратним матеріалом, який використовуються у безлічі систем. Сфера їх застосування наскільки широка, що ефективність роботи багатьох Ваших клієнтів безпосередньо залежить від якості використовуваних трубопроводів і з'єднань. Саме тому, якісні шланги можна продати як основний або супутній продукт.

Якщо Вам доводиться постійно мати справу з виробництвом або обслуговуванням гідравлічних і промислових систем, в яких застосовуються будь-які шланги, розкажіть нам про це у формі нижче. Ми допоможемо знайти оптимальні варіанти шлангів і з'єднань для Ваших завдань і розглянемо варіанти надання спеціальних цін.

Давайте сполучати разом!

Хочете розпочати співпрацю з PROMIMPEX?

Заповніть форму, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і обговоримо всі подробиці!

Заповніть форму
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних