Рукава Alfagomma

Подивитись каталог Alfagomma для гідравліки 

Подивитись каталог Alfagomma спеціалізовані РВТ

 

Alfagomma - Рішення для будь-якого застосування

  • Технологія, зроблена в Італії.
  • Перевага якості.
  • Світова присутність.
  • Інтелектуальна інновація.

   Це все ALFAGOMMA.

Alfagomma була заснована в 1956 році Феліче Дженназіо, в 2016 році відзначила свій 60-річний ювілей. Сьогодні це найбільша європейська компанія серед провідних світових гравців, яка спеціалізується на високотехнологічних гідравлічних і промислових продуктах, створених з прихильністю до досконалості в області якості і інновацій.

Компанія ALFAGOMMA управляє 95 дочірніми підприємствами і центрами збірки, стратегічно розташованими в 24 країнах, на 5 континентах.

Постійну високу якість, що перевершує стандарти якості ISO 9001, повна відповідність екологічним нормам ISO 14001, глобальну присутність на світовому ринку і довгострокове партнерство з міжнародними клієнтами є запорукою успіху ALFAGOMMA GROUP протягом багатьох років.

ALFGOMMA GROUP постійно інвестує в дослідження і розробки, людські ресурси та обладнання, удосконалює технічні інновації. Це забезпечує продукт високої якості, що задовольняє потреби наших клієнтів.

Програми по комунікації, навчання і рекламі, міцний досвід OEM і індивідуальні рішення зберігають найвищі оцінки задоволеності клієнтів.

Комплексна програма навчання компанії ALFAGOMMA гарантує, що всі співробітники мають необхідний рівень компетентності і здатність, необхідні для підтримки мети в перевазі якості.

Досягнення команди ALFAGOMMA з дослідження і розробок можна виміряти за кількістю успішних зареєстрованих патентів - в даний час ALFAGOMMA має понад 77 активних зареєстрованих патентів.

The group – ALFAGOMMA


Стратегія ALFAGOMMA - бути єдиним постачальником інтегрованої системи з підтримки партнерів з повним асортиментом продукції:

- Гідравлічний гумовий і термопластический шланг

- Гідравлічні фітинги та адаптери

- Сполуки швидко і Multi-K

- Поворотні і вставні з'єднувачі

- Гідравлічні шланги в зборі

- Маніпуляційні трубки

- Промислові гумові, термопластичні і композитні шланги

- Промислові гофровані шланги з нержавіючої сталі

- Промислова арматура

- Промислові шланги в зборі

 


У нашому каталозі предствален широкий асортимент рукавів високого тиску від компанії Alfagomma. Якщо у вас залишилися питання або зацікавив певний продукт, Ви можете залишити заявку на сайті або ж набрати на будь-який номер телефону, який є у нас сайті. Чекаємо вас в компанії "Промімпекс" :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних