Рукава Semperit

Продивитись каталог Semperit

Компанія Semperit (заводи Австрія-Чехія-Італія) є однією з провідних компаній у всьому світі з виробництва промислових шлангів і рукавів. Компанією забезпечується цілковита безпека у використанні і якісність пропонованих шлангів. Всі види шлангів та рукавів високого якості і забезпечують високу безпеку і надійність при правильній експлуатації.

Виробництво на заводах в Австрії, Чехії, Італії. Перші дві цифри коду вироби означають країну-виробник:

48 - Австрія
56- Італія
68 - Чехія

Технічні характеристики рукава вказуються за європейськими нормами - дається НАЙБІЛЬШИЙ НИЗЬКИЙ показник, тобто тиск і температура - мінімальні робочі, наприклад рукав ТU10 - тиск 10атм мінімальний робочий, при запасі міцності 4: 1 виходить розривне тиск 40 атм. Запас температури +30 град і -5 град до зазначеного діапазону Тепература.

Різновиди рукавів Semperit:
- Рукава маслобензостійкі
- Рукава для повітря
- Рукава для пари
- Рукава для води
- Рукава для хімії
- Рукава для газів
- Рукава для транспорту
- Рукава для зварювання
- Рукава харчові і т.д.


Рукав складається з трьох елементів, кожен виконує свою важливу функцію:

1.Внутренній шар. Внутрішній шар являє собою конструктивну частину шланга і контактний елемент щодо транспортується робочого тіла. Для транспортування хімічних реактивів, масел, абразивних та інших робочих тел для внутрішнього шару використовується спеціальна каучукова суміш з необхідними параметрами.
2.Прокладка. Армування дає шлангу необхідну стабільність профілю і здатність витримувати статичні і динамічні тиску. Зазначений носій міцності може складатися з різних матеріалів, нейлону або сталевого дроту, або з поєднання перерахованих матеріалів.
3.Оболочка. Оболонка являє собою зовнішню і видиму частину шланга. Вона захищає від зовнішніх впливів: атмосферних умов, механічних пошкоджень, температури. Поверхня шланга в залежності від виробничого процесу може бути гладкою або показувати імпресій матеріалу. Для відповідних умов роботи рукава використовувати спеціально розроблена каучукова суміш.

 

Використовувані суміші і їх опис в лінійці РВТ Semperit

NR - натуральний каучук, дуже стійкий до стирання, має електроізоляційні властивості, високу механічну міцність і пружністю, еластичністю, високою міцністю на роздираючи і розрив, а також відмінними властивостями при низьких температурах (морозостійкість). Погана стійкість до високої температури, озону і сонячного світла; дуже низька стійкість до масел, бензинів і вуглецевим розчинників. Використовується для абразивних рукавів.

EPDM - етилен-пропілен-дієн-каучук, синтетичний каучук, хороші параметри на UV-фільтри, світло-озоностойкость, володіє дуже хорошою стійкістю до старіння і атмосферних умов, має відмінну стійкість до води і пару, лугів і кислот, соляним розчинів і окисленим розчинників, витримує високу температуру, має дуже високий опір низькій температурі і відмінні діелектричні властивості.

SBR - стирол-бутадієн-каучук, найдешевша синтетична гума, стійкість до набухання в неорганічних і органічних кислотах і підставах, а також спиртах і воді, гальмівної рідини на основі глікольефіра, хороша залишкова деформація стиску (здатність швидко відновлювати фізичні властивості), міцність, стійкість до стирання і морозостійкість. Погана стійкість до озону і сонячного світла; дуже мала стійкість до олією, бензином, і вуглецевих розчинників.

NBR - Бутадиен-нітрильних каучук, хороша стійкість до масел і бензинів, до нафтових гідравлічних рідин, мастил та палива, пружність, хороша стійкість до вуглецевої розчинників, широкий діапазон робочих температур, еластичність при низьких температурах, газопроникність, низька стійкість до озону, старіння, сонячного світла і природним окислювача, погана стійкість до окисленим розчинників.

CR - хлорбутадіен-каучук, хлоропрен, синтетичний каучук, трохи краще NBR, витримує більш високу температуру, великий термін служби, маслобензостойкий, хороша стійкість до відкритого вогню - не запалюється, дуже хороша стійкість до атмосферного впливу, озону і природному окислювання, хороша стійкість до стирання, стійкість до лугів і кислот, обмежена стійкість до низької температури, до ароматичних і окисленим розчинників. Гуми з додаванням CR мають високу міцність. Використовується в гідравлічних рукавах для шахт.

BIIR - Бром-бутил-каучук, володіє дуже високою стійкістю до атмосферних впливів і озону, витримує більш високі температури, ніж EPDM, мало проникний для газів і водяної пари, дуже дорогий

CSM - хіпалона, хлорсульфірованного поліетилени, синтетичний каучук, має відмінну стійкість до впливу погодних явищ, озону і кислот, максимально високих температур, спеціалізований каучук, дорогий, використовується в спец технологіях тільки в разі потреби.

NVC - нітровінілхлорід, комбінація NBR і ПВХ, ПВХ додається в гуму для здешевлення.

FEP - комбінація тефлону і гуми, дуже дорога, хімія, застосовується в умовах температури вище 100 град С.

CIIR - хлор-бутил-каучук, володіє дуже високою стійкістю до атмосферних впливів і озону, проникний для газів і водяної пари.

BR - Бутив каучук, володіє газо- і паро- непроникністю, дуже гарною теплостійкістю, стійкістю до кисню, озону і сонячного світла; відмінною стійкістю до лугів і окисленим розчинників; хорошою міцністю на гарячий розрив; відмінною стійкістю до води і пару. Погана стійкість до масел, бензинів, і вуглецевих розчинників, низька еластичність по відскоку, погана еластичність.

 

Харчовий шланг (рукав харчовий) застосовується для розливу, транспортування та перекачування питної води, спирту, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв з вмістом етилового спирту не більше 10%, молока і кисломолочних продуктів, рослинних і тваринних жирів, м'ясного і рибного фаршу, плодово-ягідних соків і нектарів в харчовій і інших галузях промисловості і для побутових потреб.
Харчові шланги малотоксични і в процесі експлуатації не виділяють шкідливих речовин в концентраціях небезпечних для організму, легко промиваються і пропарюють, не залишаючи запахів і слідів продуктів, зберігають гнучкість і стійкість до стирання при тривалій експлуатації, не тріскаються навіть при низьких температурах, стійкі до хімічних і атмосферних впливів.
Використовуються для виробництва напоїв, як алкогольних, так і безалкогольних і нежирних харчових напоїв, наприклад, соків. Застосовуються на лініях розливу і приймання харчових продуктів, на пивоварнях і винзаводу, в харчових насосах, дозаторах, фільтрах, гомогенизаторах, пакувальному і фасувальному обладнанні, на Спиртовози і молоковози.

Внутрішній шар харчових шлангів з харчового каучуку зазвичай білого кольору, він стійкий до впливу дуже високих температур. Зовнішній шар харчових шлангів червоного кольору для транспортування напоїв (вода, соки, вино. Пиво), для жиросодержащих (молоко, тваринні і рослинні масла і жир) - синього, гладкий і стійкий до стирання. Робоча температура харчових шлангів від -35 до +95 град.С. Шланги харчові можуть бути стійкі до короткочасної стерилізації паром (до 130 град. С)

LM1 / LM2 / LM3 / LMUS - застосовуються на підприємствах харчової промисловості - молокозаводах і пивзаводах, для патоки, молока, жирів і спирту, спиртовмісних і молочних продуктів.

 

Рукав піскоструминний (абразивний), підвищеної стійкості, застосовується для подачі абразивних матеріалів в установках і системах дрібоструминного і піскоструминного очищення поверхонь, для подачі будівельних розчинів (штукатурки, гіпсу, цементу) і бетону через бетононасоси, для очищення кварцовим піском, сталевим дробом, корундом, склом, для наповнення і спорожнення резервуарів, для транспортування сухих абразивних речовин, таких як пісок, цемент, гравій. Можуть використовуватися для транспортування зерна і кормів.

Внутрішній гумовий шар таких шлангів дуже стійкий до стирання, що забезпечує довгий термін експлуатації, і електропроводів для виключення виникнення електричного заряду і забезпечення безпеки щодо електричних пробоїв.

Зовнішній шар шлангів чорний, електропровідний, гладкий.
Робоча температура шлангів для транспортування абразивних речовин від -35 до +80 ° С.

Моделі: SM1, SM2SM3, SM4S, SMK, SFT, SM2, SM40, SOSH, SMSP, SOSP.

SM1 / SM2 / SM3 - кращий піскоструминний шланг для подачі піску і дробу, виготовлений із зносостійких каучуків.

SM40 / SOSH / SOSP / SMK / ABRAPLUS- шланги для бетононасосів, подачі бетону, цементу, будівельних розчинів.Маслобензостойкие шланги і рукава (МБС) використовуються для всмоктування і нагнітання бензину, дизельного палива, антифризу, гальмівної рідини, технічних, дизельних, опалювальних та мінеральних масел.

Рукава і шланги МБС Semperit підходять для наповнення і осушення баків заправних автомобілів, для виготовлення топливопроводов низького тиску, для зменшення нагрівання і вібрації карбюратора, для транспортування авіаційного палива, етилованого бензину, промислових, гідравлічних, моторних і багатьох інших видів олій. У деяких випадках маслобензостойкий шланг застосовується і в нафтохімії - на заводах по перегонці нафти, в цистернах і нафтових танкерах.

Внутрішній шар маслобензостойких шлангів чорний, гладкий і електропровідний.

Зовнішній шар таких шлангів чорний, стійкий до зношування, електропровідний, маслостойкий, не боїться перепадів атмосферного тиску.

Маслобензостойкие шланги відрізняє висока стійкість до впливу атмосфери, природного газу і перекачуються рідин. Вони витримують ударні і вібраційні навантаження, не втрачають еластичності під впливом високих температур, а при знижених температурах (в межах показників робочої зони) не схильні до деформацій. Можуть застосовуватися в змонтованому статичному стані в температурному діапазоні навколишнього середовища в середньому від -40 до +100 град.C.

Номенклатура рукавів МБС включає широкий діапазон номіналів внутрішніх діаметрів від 3 до 500 мм з товщиною стінки від 1 до 6 мм. Шланги поставляються в бухтах по 30, 40, 50, 100 метрів. За погодженням з клієнтом можливе виготовлення шлангів інших типорозмірів і метражу.

TU10 / TU25 / TU40 - універсальний рукав, стійкий до масел, нафтопродуктів, придатний для подачі маслосодержащей стисненого повітря. Внутрішній шар електропровідний.

 

Рукава для транспорту. Рукава для автомобілів та спецтехніки, в тому числі рукава для охолоджуючих систем (водяних і масляних радіаторів), рукава для подачі пального і дизельного палива, для мінеральних масел, а так само шланги для пневматичних гальмівних систем.

Неармовані і армовані гальмівні шланги застосовуються для гальмівних агрегатів зі стисненим повітрям автомобілів і причепів, залізничного транспорту та метрополітену.
Армовані гальмівні шланги дозволяють збільшити ефективність гальмівної системи за рахунок виключення пульсації і зниження втрати робочого тиску і дозволяють скоротити хід педалі гальма. У армованих гальмівних шлангах гальмівна сила постійна навіть при екстремальних навантаженнях.
Високоякісна сировина, суворий технологічний контроль на кожному етапі виробництва гальмівного.

Рукав FKD-R / FKD-S / FKO застосовується для підведення антифризу, тосола і інших охолоджуючих рідин до радіаторів охолодження.
Придатний для подачі гарячої води.

 


Рукава для пари і гарячої води. Шланги для транспортування незамерзаючих рідин в усіх видах транспорту. Паропроводи служать для передачі пари від місця отримання або розподілу до місця споживання пара, для транспортування гарячої води. Вони стійкі до високих температурних умов і пройшли серйозні випробування в хімічній промисловості. Однак не рекомендується перевищувати температуру пара при його транспортуванні через такий паропровід, інакше термін служби шланга може зменшитися.
Шланги і рукава для гарячої води, шланги для пари застосовуються в котельних, ТЕПЛОЦЕНТР, вузлах пароочісткі., В мийно-прибиральної техніки. Можуть використовуватися в автосервісах, харчової промисловості і т.д.

Внутрішній шар подібних шлангів стійкий до різних впливів, зовнішній шар має обмежену стійкістю до мастил та бензину.

Робоча температура термостійких рукавів і шлангів: + 164 ° С (насичений пар), + 95 ° С (гаряча вода).

DSL / DS3 / Сalor Steam / Steam Manitoba - товстостінний парової рукав з текстильним армуванням. Придатний для гарячої води.

 

Рукава для хімії служать для транспортування рідин, застосовуються в пересувному і стаціонарному устаткуванні хімічних виробництв і суміжних галузей промисловості, в тому числі фармацевтичної і косметичної галузях,
використовуються для транспортних цистерн з хімічними продуктами, в хімічній промисловості для виробництва сировини.

Шланги хімічно стійкі (кислотостійкі шланги) використовують при перевезенні хімічно агресивних продуктів - концентрованих кислот, розчинів кислот і лугів концентрацією до 20% (в спеціальному виконанні рукава до 90%), азоту, вуглекислого газу та інших інертних газів, а також органічних сполук. Транспортування кислоти і перекачування хімічних рідин - складний процес, пов'язаний з високою розчинюючої здатністю даних сполук. У зв'язку з особливими умовами експлуатації подібні шланги мають підвищену стійкість до кислот, гарячої і мильній воді, значній кількості ацетатов і складних ефірів. Внутрішній шар шланга жовтий або чорний, стійкий до хімікатів, гладкий. Зовнішній шар шланга чорний, гладкий, стійкий до метеоумов і стирання, електропровідний.

Робоча температура шлангів для перекачування хімічних продуктів від -35 до + 90град.С. Подібні шланги стійкі до короткочасної стерилізації паром.

UPE -P / UPEL-P / Chem Supertop / Chemigren / Flexichem - напірні кислотно-лужні шланги для транспортування агресивних хімічних речовин, в т.ч. кислот, лугів, розчинників, сольових розчинів, нафтопродуктів.
Мають виняткову хімічну стійкість до 99% хімічних реагентів, кислот і лугів, таким як концентровані сірчана, азотна і соляна кислоти, їдкі гідроксиди натрію і калію.


Рукава для промислової води застосовуються в промисловості, сільському господарстві, іригаційних (зрошувальних) системах і будівництві.

Конструкція рукавів для промислової води гарантує збереження гладкої внутрішньої поверхні і діаметра при всіх категоріях вигинів.

Зовнішній шар має підвищену ізностойкостью і високою гнучкістю, стійкий до стирання і різним метеоумови. Рукав для промислової води має внутрішню оплетку (текстильну і дротяну)

Висока гнучкість і сумісність з різною кінцевою арматурою забезпечує зручність в експлуатації. Безпека гарантована високими стандартами якості. Робоча температура від -35 до +80 ºС.
IW6 / IWSL / Water Montreal - недорогі армовані гумові шланги для подачі холодної і гарячої води.
Стійкі до стирання, застосовуються на будмайданчиках.

Рукава для повітря використовуються для подачі повітря під тиском, відсмоктування повітря, диму, газів, а також в установках кондиціонування, вентиляції, обдування і повітряної сушки, в компресорному обладнанні, пневмосистемах, пневматичних лініях і системах, обдувочной машинах, фарбопульти та розпилювачі. Вони використовуються також на будівельні майданчиках, в авторемонтних майстерень, шахтах і в різному промисловому устаткуванні, може використовуватися для транспортування промислової води.

Зовнішній шар чорний або сірий, гладкий з синтетичної опліткою. Внутрішній шар чорний, маслобензіностойкій, гладкий. Робоча температура шлангів для повітря - від -30 до +70 град.С.

Рукав PLE / PL15 (IW 327) / ГОСТ 18698-78предназначен для подачі стисненого повітря від компресора до пневмоінструменту, монтажу пневмомагистралей.
Найкращий армований компресорний шланг для відбійних молотків.
Високі експлуатаційні характеристики.

Рукав MP20 EPDM - стійкий до масляним парам, слабким лугів, кислот, високому тиску, для подачі слабких лугів і кислот. Придатний для подачі води і стисненого повітря, чудовий універсальний шланг для пневмоінструментів.


Рукава для газового зварювання Semperit використовуються для подачі пропан-бутану, ацетилену, природних газів, водню і повітря для різання і зварювання металів.

Внутрішній шар шлангів гладкий і чорний.

Робоча температура - від -25 до + 70град.С.

Внутрішній діаметр рукавів: від 4 до 25 мм, довжина рукавів: від 40 до 100 метрів

GOX -гнучкий кисневий зварювальний шланг для газового зварювання й різання. Придатний для подачі аргону, води і стислого повітря.

GAC - гнучкий ацетиленовий зварювальний шланг для газового зварювання й різання. Придатний для подачі аргону, води і стислого повітря.

GWPB - гнучкий пропановий зварювальний шланг для газового зварювання й різання. Придатний для подачі аргону, води і стислого повітря.

TWIN - гнучкий гумовий спарений зварювальний шланг для газового зварювання й різання. Кисневий і ацетиленовий шланг в одній зв'язці.

 

Шлангова система «Сигма» - всмоктуючий і напірний рукав для пневматичного і гідравлічного транспортування твердих і пилоподібних культур, таких, як корми, силосування продукти, зерно, світлий гранулят з пластмаси і містять масло речовин. Дуже простий монтаж всієї транспортної системи, модульна конструкція.

Транспортна система «Сигма» являє собою систему комплектної лінії з усіма відповідними деталями - фланцями, стяжками, ущільненнями, редукторами, відгалуженнями, адаптерами, затворами.

Компанія Промімпекс пропонує рукава SEMPERIT з номінальним діаметром від 3,2 мм до 203 мм в залежності від типу рукава. Наші досвідчені фахівці з відділу продажів завжди готові Вам допомогти своїми знаннями при вирішенні найскладніших завдань.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних