Правила експлуатації РВТ

Існують певні правила, котрих варто дотримуватися при встановленні і експлуатації РВТ. Це необхідно не тільки з метою забезпечення техніки безпеки, але і для продовження терміну служби рукавів.

Довжина шлангопровода.

1. Стежте за правильністю довжини рукава.
Зайва довжина призведе до втрати тиску.
Менша довжина призводить до витягування рукава.
Завжди залишайте деякий провисання рукави, щоб уникнути його витягування.

2. Довжина рукава повинна соотвествовать ходу механізмів і не викликати перегинів і місць додаткового навантаження.

3. Враховуйте можливе зміни довжини рукава. При необхідності, правильно використовуйте хомути для фіксації рукава.

Мінімальний радіус вигину

1. Завжди враховуйте рекомендований мінімальний радіус вигину щоб уникнути натягування або перегину. Монтаж з меншим радіусом призведе до швидшого зносу рукава. Мінімальною відстанню між муфтою і місцем початку вигину є 1.5 зовнішнього діаметра рукава.


2. Використовуйте правильні адаптера і фітинги щоб уникнути зайвих перегинів.


3. Надмірне перегинання рукава може привести до блокування потоку рідини в рукаві, пошкодження металлокорда.

Захист рукава

Захищайте рукав від можливих пошкоджень, уникайте місць тертя об гострі або тверді предмети.

Рух шлангопровода

1. Враховуйте рух двох з'єднаних частин відносно один одного. Уникайте перекручування рукава щодо своєї осі.

Укладання шлангопровода

1. При з'єднанні двох панелей, фіксуйте рукав на місці яке забезпечить рух тільки одного боку рукава.

2. Завжди використовуйте фітинги або адаптера 459/905 для кращої прокладки. Дана система полегшить послелующую наствойку і обслуговування а так само виявлення місця витоку.

3. Неправильне підключення різьбовій і конусної частини фітинга викликає текти.

 

Правила виміру довжини рукава високого тиску (РВТ) в зборі:

1. Фітинги із зовнішнім різьбленням вимірюють по кінця фитинга.
2. Всі фітинги ОМ, ВЗР і ОВЕ $ вимірюють по кінця ніпеля.
3. Всі кутові фітинги з накидною гайкою вимірюють по верхній точці осі фитинга.
4. Фітинги 9 $ (ЛЗ, Зае, МРЗМ), за винятком фітингів ОВЕ $, вимірюють по кінця гайки.
5. Фітинги з прямим фланцем вимірюють по площині.
6. Фланцеві кутові фітинги вимірюють по осьовій лінії площині фланця.

Кут установки фітинга

Кути установки кутових фітингів по відношенню один до одного при опрессовке:

 Увага!

Неправильний вибір шланга, неналежний спосіб установки або обслуговування можуть стати причиною передчасної поломки обладнання, а також призвести до травмування людей.

Кожен шланг має певний термін служби, в залежності від умов, в яких він експлуатується. Якщо він піддається навантаженням, що перевищує рекомендований ліміт, термін його служби буде значно коротшим.

1. Робочий тиск
Тиск рідини в системі, включаючи пульсуюче тиск, не повинно перевищувати робочого показника, визначеного на шлангу - зазвичай одна четверта від максимального, розривного, тиску шланга.

2. Мінімальний розривний тиск
Показники тиску на розрив - це контрольні значення, які отримують в результаті тестів, які проводяться для того, щоб визначити опір і фактори захисту даної моделі шланга.

З. Імпульси (скачки) тиску
Практично у всіх гідравлічних системах виникають імпульси тиску, які перевищують значення, встановлені для перепускного клапана. Якщо шланг піддається імпульсам тиску, що перевищує номінальний робочий тиск, це скоротить термін його служби, це необхідно враховувати при виборі відповідного шланга. Імпульс, який може бути не позначений на звичайних манометрах, можна виміряти спеціальним електронним приладом. Фактор захисту в системі, де виникають великі скачки тиску, можна підсилити за рахунок використання шланга з більш високим номінальним робочим тиском

4. Діапазон температур
Шланг не слід використовувати при температурах, що виходять за межі рекомендованого діапазону, тк. висока температура може погіршити стан еластомеру і знизити герметичність фитинга. Постійна експлуатація при температурі, близькій до максимальної, може також викликати пошкодження шланга, тому слід уникати експлуатації одночасно при максимальній температурі і максимальному тиску.

5.Совмістність з рідиною
Рукав високого тиску (трубка, зовнішній шар, посилення, з'єднання) повинен бути сумісний з рідиною.

6. Розмір шланга
Розмір шланга повинен відповідати обсягу пропускається рідини. Використання шланга меншого діаметру, ніж потрібно для даного обсягу, може викликати надмірну турбулентність рідини, перепади тиску, виділення тепла і пошкодження внутрішньої трубки.

7. Довижна і спосіб прокладки шланга
Правильно вибирайте довжину шланга, беручи до уваги вібрацію, скручування і спосіб установки РВД. Щоб захистити, направити шланг, а також мінімізувати ризик пошкодження, використовуйте кріплення, адаптери, захисні рукави там, де потрібно запобігти надмірному скручування, натяг, освіта петель, обрив, перетяжки і корозію.

8. Мінімальний радіус вигину
Чи не згинайте і не скручуйте шланг більше, ніж належить за параметрами специфікації, так як це буде додатковим навантаженням на посилення, і значно зменшить здатність шланга витримувати тиск.

9. Перевірка рукавів високого тиску
Все рукава в процесі роботи повинні регулярно проходити перевірку на герметичність, наявність петель, корозії, ознак зносу або пошкоджень. Будь пошкоджений або зношений шланг використовувати далі не можна, його слід негайно замінити.

10. Навколишнє середовище
Гідравлічні шланги стійкі до багатьох руйнівних факторах, наприклад до ультрафіолету, озону і багатьом гідравлічних рідин. Проте завжди при виборі шланга потрібно приділяти належну увагу середовищі, в якій він буде експлуатуватися.

Якщо у вас залишилися якісь питання, то Ви завжди можете звернутися до нас залишивши заявку на сайті або набравши по номеру телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних