Основні причини виходу з ладу РВТ

Існує безліч причин, з яких рукав високого тиску може вийти з ладу, але часто найпоширеніших пошкоджень можна було б уникнути за допомогою належних запобіжних заходів. У нашій компанії ми знаємо, як захистити ваші рукави, зберегти роботу обладнання та скоротити дорогі простої. Нижче наведено вісім найбільш поширених причин відмови РВТ та способи захисту від них.

 

1. Ерозія внутрішньої трубки.

Ерозія внутрішньої трубки рукава ВТ часто спричиняє зовнішній витік. Ерозія трубки зазвичай викликана концентрованим високошвидкісним потоком робочої рідини або дрібними частинками рідини. Червоні стрілки на зображенні вказують на початок ерозії.

Эрозия внутренней трубки рукава

Технічні фахівці нашої компанії рекомендують, щоб уникнути ерозії трубки використовувати номограму пропускної здатності РВТ, розроблену для визначення належного розміру рукава на основі максимальних швидкостей, що рекомендуються. Крім того, переконайтеся, що рукав не зігнутий надто сильно і що робоча рідина не надто абразивна для внутрішньої трубки рукава. У процесі складання важливо дотримуватися максимального радіусу вигину, зазначеного в технічних характеристиках для кожного рукава, а також діаметр.

 

2. Сумісність рідин.

Забруднення системи та зовнішній витік може бути прямим результатом проблем сумісності рукава з робочою рідиною. Несумісні рідини призведуть до того, що внутрішня трубка рукава руйнуватиметься, розбухатиме і розшаровуватиметься. У деяких випадках внутрішня трубка може частково вимиватися назовні.

Рукав, який ви замовляєте, повинен бути сумісний з рідиною, що транспортується. Переконайтеся, що рідина сумісна не лише з внутрішньою трубкою, але й із зовнішнім покриттям, фітингами та навіть кільцями ущільнювачів.

 

3. Сухе повітря / Застояне повітря.

Внутрішня трубка РВТ може отримати численні крихітні тріщини через застій або сухого повітря. Цей тип пошкодження іноді важко виявити, тому що шланг залишиться гнучким, проте будуть ознаки зовнішнього витоку. Як правило, немає жодних ознак розтріскування на шлангу під фітингами.

многочисленные крошечные трещины из-за застоявшегося или сухого воздуха

Щоб уникнути проблем із сухим або застояним повітрям, переконайтеся, що ваш шланг розрахований на дуже сухе повітря. Для цих застосувань бажані шланги з внутрішніми трубками з PKR гуми або EPDM. По можливості підніміть точку роси повітря.

 

4. Мінімальний радіус загинання.

Шланги ВТ можуть вийти з ладу відносно швидко, якщо не дотримано мінімального радіусу вигину. На зображенні видно, що внутрішня трубка та покриття фізично розірвані на частини із зовнішнього боку вигину, позначеного червоною стрілкою. Синє коло вказує, де трубка та покриття згинаються на внутрішній стороні вигину.

Минимальный радиус загиба РВД

У сферах застосування, де використовується вакуум або на лініях, що всмоктують, якщо радіус вигину перевищений, рукав може ставати плоским у зоні загину. Це буде перешкоджати чи обмежувати потік. Якщо вигин досить сильний, шланг може перегнутися. Щоб запобігти мінімальному радіусу вигину шланга, двічі перевірте рекомендований радіус вигину. Замініть рукав високого тиску і змініть конфігурацію приєднання рукава, довжину або фітинги, щоб прокласти рукав у межах мінімального радіусу згину, що наведено в каталозі.

Радиус изгиба рукава

 

5. Глибина вставки.

Коли рукав у зборі не зібраний належним чином, це може спричинити дуже небезпечні ситуації. Фітинги необхідно вставляти на глибину, що відповідає рекомендованій глибині вставки. Якщо глибина вставки РВТ не дотримується, фітинги можуть зісковзувати, залишаючи рукав у складання несправним. Остання зона – зона утримання, найбільшою мірою відповідає за міцність утримування рукава в фітинговій камері.

Глубина вставки шланга в муфту

 

6. Неправильне складання.

Забруднення може спричинити кілька проблем для РВТ у зборі. При розрізанні рукава металеві частинки та сміття можуть осісти всередині нього, якщо вони не промиті належним чином. Це абразивне сміття, що залишилося в рукаві, забруднюватиме гідравлічну систему. Це також може призвести до невеликих тріщин на внутрішній трубці рукава, що призводить до витоку.

Для запобігання пошкодженню рукава від забруднення шланг повинен бути правильно очищений перед вставкою фітингів. Перед встановленням фітингів внутрішня трубка має бути чистою "до скрипу". Після того, як фітинги будуть обжаті, обов'язково закрийте кінці, щоб зберегти шланг у чистоті і уникнути повторного забруднення під час транспортування, тим самим зменшуючи ризик простою внаслідок засмічення фільтрів, несправностей компонентів та пошкодження РВТ.

 

7. Перегрів.

Ушкодження рукавів ВТ може виникати від перегріву. Перегрів призведе до того, що шланг стане дуже твердим. Внутрішня труба твердне і почне тріскати, т.к. пластифікатори в еластомері твердніють за високих температур. У деяких випадках покриття може мати ознаки перегріву. Рукав у зборі може залишатися у встановленій формі після видалення з системи, і якщо його зігнути, можна почути характерний тріск.

Щоб запобігти перегріву РВТ у зборі, переконайтеся, що шланги розраховані на температуру, необхідну для застосування. Крім того, зменшіть температуру навколишнього середовища або використовуйте теплові огорожі та екрани для захисту шланга від прилеглих високотемпературних областей.

 

8. Стирання.

Гідравлічні рукава, які працюють у суворих умовах експлуатації щодня, врешті-решт стають непридатними. Якщо не перевіряти їх цілісність регулярно, стирання може призвести до розриву та витоку з РВТ. Надмірне тертя рукава про зовнішній об'єкт або навіть інший рукав може призвести до стирання покриття та, зрештою, армуючих шарів.

Стирания внешней оболочки шланга

Зовнішнє покриття призначене для захисту рукава, тому ознаки пошкодження покриття або армуючих шарів повинні попередити вас, що щось не так. Для вирішення цієї проблеми радимо використовувати захист РВТ, який призначений для кращого захисту від стирання.

Правильно зібрані та встановлені РВД служитимуть довше, зменшуючи час простою та витрати на технічне обслуговування. Якщо у вас залишилися якісь питання, то Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних