Методика контролю якості відвантажень компанії "Промімпекс"

 

Існує ряд умов, які зобов'язаний забезпечити склад-відправник, щоб відвантаження продукції пройшло без накладок та збоїв:

 • До відвантаження допускається лише продукція, що відповідає за комплектністю замовлення покупця;
 • Вся продукція має бути упакована у суворій відповідності до затверджених правил упаковки продукції. Вся відповідальність за псування товару через неякісне або невідповідне пакування, а також за збитки у разі відправлення продукції не за адресою через неправильне або неповноцінне маркування лягає на відправника вантажу;
 • Кількість відвантаженого товару, його вага, кількість вантажних місць має бути чітко зафіксовано;
 • Кожне вантажне місце має бути промарковане транспортною етикеткою з інформацією про одержувача вантажу;
 • З кожним відвантаженням повинен бути відправлений пакет супровідної документації, що містить дані про кількість товару, якщо інший спосіб надсилання документів не погоджено заздалегідь з отримувачем вантажу.

Склад с рукавами РВД

Для забезпечення цих умов діє методика контролю якості відвантаження:

 1. У процесі комплектації наряду по кожному артикулу в документі вказується номер місця, в яке упакований товар, що відбирається. Перед поданням зібраного замовлення до контролю кожне місце зважується, і дані відображаються у документі. Дорогі номенклатурні позиції, спеціально позначені в наряді, проходять подвійний перерахунок та надаються на перевірку до упаковки у відвантажувальні пакети відповідальному співробітнику. Обладнання та інструмент для нього пред'являються контролю начальнику відділу сервісного обслуговування.
 2. Після відбору продукції з місця зберігання товар переміщається в зону комплектації товару, і перед упаковкою в тару надається контролю співробітнику, відповідальному за відвантаження товару зі складу.
 3. Контролюються такі параметри зібраного вбрання:
  1. Метраж та індивідуальний номер бухт,
  2. Відповідність маркування на рукаві високого тиску даним на складській етикетці
  3. Кількість зібраних за нарядом вантажних місць
  4. Загальна вага вантажних місць поруч із врахуванням ваги тари.
   Проводиться візуальний огляд бухт на предмет пошкоджень упаковки та рукава.
 4. У разі виявлених розбіжностей за вагою товару, що відвантажується, з обліковими даними бази 1С у більшу або меншу сторону більш ніж на 15 відсотків, зібране вбрання надається на додаткову перевірку начальнику складу. Перевіряється відповідність ваги по кожному артикулу, у разі розбіжностей – надсилається запит до відділу закупівель та логістики на коригування ваги.
 5. Після упаковки в тару кожне вантажне місце маркується транспортною етикеткою з інформацією про перевізника та одержувача вантажу.
 6. Перед відвантаженням підлягають обов'язковому фотографуванню місця кріплення (вкладення) документів та окремо кожне вантажне місце.

Якщо у вас залишилися якісь питання, то Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас в гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних