Металорукава - види, сфери застосування

Металеві рукава – ці вогнестійкі з'єднання досить гнучкі. Вони виготовляються у вигляді вставок зі штуцерами, фланцями, муфтами. Головна із складових металорукавів – це міцна оболонка, яка дуже герметична. Вона гофрована і поміщена в обплетення. По обидва боки металорукавів виробники приварюють спеціалізовану арматуру.

Показники зносостійкості та довговічності у металорукавів набагато вищі, ніж у стандартних труб. Таких якостей вдається досягти завдяки сучасним технологічним процесам. При цьому і аварійність цих виробів менша в рази.

Как работает металлорукав для прокладки кабеля и почему так важно его  использовать - Сантехник в Деле

Сфера застосування металорукавів

Вироби відмінні в галузях промисловості, де потрібне герметичне з'єднання трубопроводів, а також монтаж обладнання наземного та інших типів. Не обійдуться без металорукавів системи перекачування підтримки якісного вакууму.

Застосування металорукавів давно йде в атомній, автомобільній, нафтовій, суднобудівній, металургійній, станковій промисловості. Відмінні якісні показники дозволяють використовувати такі рукави реалізації процесу транспортування рідин, газів. У тому числі як агресивні, і неагресивні середовища. Це водень, азот, ксенон, кисень.

Температури, при яких застосовують металорукава, доходять до дуже низьких і високих значень. Крайні точки: -250 до +550 градусів. Тиск – до 600 атмосфер.

 

Види металорукавів

Серед різновидів металорукавів розрізняють лише 2 типи. Це вальцований (сильфонний) і гофрований рукав. Перший роблять методом намотування впереміш з профілями (зчепленими або такими, що перекриваються). Такі види знайшли застосування у станкобудуванні, автомобільній промисловості, оптичній електроніці, зв'язку.

Гофровані металорукава робляться кільцевим або спіральним способом. Такий профіль дуже герметичний та гнучкий. Показники якості, характерні для гофрованих металорукавів, потрібні при виробництві систем високого тиску, для роботи обладнання з утворенням вакууму, при різноманітних рівнях температур.

Там, де необхідно застосовувати трубу не гофрованого типу, але потрібно, щоб вона набула гофрованої властивості, в рукава ставлять компенсатори. Тим самим досягається захист систем від вібрації при роботі різноманітних агрегатів, а також забезпечується швидкісне перекачування речовин, рідин.

Виробники випускають спеціалізовані металорукава. Їх роблять із сталі-нержавійки. Сфера застосування – побутові потреби, домашнє господарство (ванна кухня). Рукава ВТ цього типу дуже довговічні. Експлуатувати їх можна десятиліттями, при гарантії 10 років. Вони надійні, безпечні, не витрачають шкідливих речовин та запахів. Це підтверджено сертифікатами та різноманітними технічними перевірками. Тріщин у місцях згинів не виникне. Це підтверджено під час випробувань. Такі труби піддавали різким перепадам температур та тиску, впливали окропом. У всіх випадках спеціалізовані металорукава витримували навантаження.

Щоб такі вироби були вірою і правдою, досить довго, варто уникати їхнього контакту з іншими об'єктами. Це гострі предмети. Не потрібно силоміць скручувати гофри під нехарактерним для цього матеріалу радіусом нахилу.

Якщо вас зацікавив даний вид продукту або залишилися якісь питання, Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних