Рукава для зварювальних робіт

З початком весни стартує активний будівельно-оздоблювальний сезон і зростає потреба в якісних комплектуючих для професійної техніки. Однією з затребуваною продукцій в сезон є рукава для ацетиленового і кисневого зварювання.

Зварювання є одним з найпоширеніших способів з'єднання різних металевих деталей і конструкцій, оскільки забезпечує дуже високу міцність готових виробів. Як правило, фізико-механічні характеристики зварного шва не поступаються аналогічним параметрам основного матеріалу деталей, а в багатьох випадках і перевершують їх.

Зварювання є одним з основних технологічних процесів в машинобудуванні і будівництві. Важко назвати галузь народного господарства, де б не застосовувалися зварювальні роботи.

Рукава для сварки - фото

Область застосування рукавів для зварювання:

  • На сьогоднішній день, зварювання застосовується в промисловості, в будівництві. Зварювальні роботи, можливо проводити де завгодно, в різних кліматичних зонах, при екстремальних погодних умовах. Від космосу, до зварювання підводних об'єктів.
  • Неможливо уявити сучасне виробництво без зварювання - занадто багато створено за допомогою цієї технології. Від гаража до великого авіабудівного заводу, від чайника до літака - всюди застосовується або був застосований, той чи інший вид зварювальних з'єднань.

Асортимент компанії по рукавах для зварювальних робіт

Бренд/Артикул

Наименование

Ссылка на каталог продукции

SEMPERIT

 

 

SM4000630

Рукав для зварювання та різання ацетиленом GAC

Рукава для зварювання SEMPERIT

SM4000930

Рукав для сварки и резки кислородом GOX

SM4020630

Рукав для зварювання та різання пропаном GWPB

Для отримання докладної інформації просимо направити запит будь-яким зручним способом (в темі запиту вказати «Рукава для зварювання»):

  • За контактними даними тел: +38 (044) 227 04 86 або e-mail: rvt@promimpex.com.ua
  • Направити запит безпосередньому менеджеру компанії ТОВ «Промімпекс»
  • Направити запит за адресами регіональних представництв компанії
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних