Гідравлічний циліндр

Хочемо вам нагадати, що філія "РВТ-Майстер" спеціалізуються по виготовленню та ремонту гідравлічних циліндрів.

Як нас знайти: https://g.page/r/CWcUNSfZ1Nc4EAg/review

Гидравлический цилиндр: Ремонт и изготовления 

Купити гідроциліндр в Києві з швидкою установкою 

Гідроциліндр — спеціальний двигун, принцип роботи якого заснований на зворотно-поступальному русі. Вони застосовуються практично у всіх галузях промисловості, де можливе використання гідродвигунів. Принцип дії гідроциліндрів багато в чому схожий з принципом дії пневмоцилиндров.

 

Гідроциліндри: описи та їх види

Циліндри для гідравлічних систем призначені для підйому, спуску та повороту виконавчого механізму. Разом з ними агрегати керують підключеним обладнанням – навішеннями, стаціонарними установками, причепами та напівпричепами.

Пристрій має особливу конструкцію і є ні чим іншим, як простою моделлю гідравлічного мотора з зворотно-поступальним кроком. Тим не менш, на українському ринку представлені різні модифікації агрегату, які відрізняються між собою типом і місцем кріплення, габаритами і вагою, числом штоків, можливостями і т. д.

Гідроциліндр має простий і зрозумілий принцип роботи, який можна описати кількома словами. Носій рідкої енергії, що циркулює в контурі системи, надходить на агрегат і змушує його шток висуватися в поршневу порожнину. Потім спрацьовує поворотний механізм, наприклад, пружина, яка направляє шток назад на вихідну позицію. Такі цикли повторюються знову і знову – до тих пір, поки циліндра необхідно виконувати завдання. Корисну роботу агрегат може виконувати тільки в одному напрямку або в двох – у першому випадку говорять про моделі односторонньої дії, у другому – про влаштування двосторонньому.

Гідравлічні циліндри діляться на 4 типи: 

1. Односторонньої дії - зворотний рух рухомого елемента здійснюється під дією зворотного механізму. Таким механізмом може служити пружина. Зусилля циліндра даного типу менше, ніж двостороннього: механізм повинен подолати опір пружини;

2. Двосторонньої дії - руху стрижня проводиться в обох напрямках за рахунок створення тиску робочої рідини;

3. Телескопічні - є кілька циліндрів, які "вставлені" один в одного. Використовуються в тих випадках, коли необхідно забезпечити значний виліт штока при невеликих вихідних розмірах. Бувають як одностороннього, так і двостороннього руху;

4. Диференціальні - має відносно непросту конструкцію. Справа в тому, що на поршень, який розділяє робочу рідину, з протилежних сторін чиниться тиск рідини. Причому площі, з яких рідина тисне на поршень з протилежних сторін, розрізняються. Обумовлено це тим, що шток, що знаходиться тільки з одного боку штока, зменшує з того боку поверхню на площу свого перетину - і в результаті лише кільцева площа виявляється ефективною. Внаслідок цього, в таких циліндрах (при забезпеченні однакового витрати рідини в різних напрямках в замкнутій системі) рух поршня назовні і всередину відбуватиметься з різною швидкістю.

 

Область застосування та відмінності гідравлічних цилідндрів

Гідроциліндри широко застосовують у всіх галузях техніки, де використовують об'ємний гідропривід. Наприклад, в будівельно-дорожніх, землерийних, підйомно-транспортних машинах, в авіації і космонавтиці, а також в технологічному обладнанні - металорізальних верстатах, ковальсько-пресових машинах. Управління рухом поршня і штока гідроциліндра здійснюється за допомогою гідророзподільника, або за допомогою засобів регулювання гідроприводу.

Між собою агрегати відрізняються різними параметрами, в тому числі:

 • Принципом функціонуванням - розрізняють циліндри односторонньої і двосторонньої дії;
 • Особливостями поворотного механізму, який може бути у вигляді іншого гідроциліндра, пружини, впливу сили тяжіння піднятого вантажу та ін .;
 • Специфікою конструкції - в Україні можна купити гідравлічний циліндр звичайний або телескопічний, з обмежувачами висунення ступенів і без них і т.д .;
 • Матеріалом виконання і типом покриття, яке робить більш міцним, стійким до впливу негативних факторів навколишнього середовища та ін .;
 • Технічними характеристиками - вантажопідйомністю, тиском і т.п .;
 • Особливостями верхніх і нижніх ступенів, їх міцністю до моменту інерції;
 • Масогабаритними показниками; місцем установки - бувають гідравлічні циліндри підкузовні і фронтальні;
 • Призначенням - для установки під кермо, для підняття / спуску / перекидання кузовний частини, для монтажу в прес, конвеєр та інше обладнання;
 • Типом кріплення, яке виконується за допомогою зварювання, вушок, фланців, цапфи, різьблення та інших елементів;
 • Схемою підключення - буває кільцева або диференціальна.

 

Купівля нового гидроциліндра: переваги

При бажанні купити новий гідравлічний циліндр, ви отримуєте численні переваги перед колишніми моделями. Мова йде про наступне:

 • Тривалому терміні служби, адже їх ресурс зовсім не витрачений;
 • Рідкісних поломки і простоях, особливо в самий невідповідний момент;
 • Малих витратах на експлуатацію, адже новий циліндр споживає менше ресурсів і працює більш продуктивно;
 • Низьких витратах на обслуговування та ремонт, які виконуються по гарантії на сертифікованих СТО;
 • Відсутності невідомої історії у агрегату – тобто, власник знає, в яких умовах працював циліндр, які завдання виконував, що точно не було перевантажень, а ТО виконувалось своєчасно і компетентними майстрами.

Недоліком нових виробів порівняно з підтриманими є їх більш висока ціна. Але економія тут сумнівна – заплативши при придбанні менше грошей, власник такої техніки понесе великі витрати в майбутньому. Саме тому експерти галузі рекомендують замовляти лише новий товар у перевірених постачальників. А при бажанні трохи заощадити слід звернути увагу на вироби вітчизняних марок або не дуже розрекламованих імпортних з Китаю, країн СНД. Також дуже вигідно можна купити гідроциліндр у офіційних дилерів виробника, які нерідко пропонують цікаві акції, бонуси і знижки, спеціальні програми. 

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

 • Фахівці «РВТ-Майстер» виконують ремонт і виготовлення: кришок, вушок, гільз, штоків гідроциліндрів за допомогою власного токарного парку, виконуємо токарні роботи будь-якої складності.
 • Професійна та оперативна консультація по будь-яких питань: підбір гідроциліндра, супутніх товарів, вибір форми оплати, терміни і способи доставки;
 • В ремонті та виробництві гідроциліндрів використовуємо комплектуючі європейських виробників: штоки NIMAX, BENTELER, ущільнення KASTAS, TECNOLAN.
 • Виконуємо від простих замін ущільнень до виготовлення гідроциліндрів з нуля за зразком або ескізом. Вся готова продукція проходить випробування на нашій маслостанции.
 • Ціни, на наші роботи, одні з найбільш прийнятних на ринку і націлені на довгострокове співробітництво.
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування гідроциліндрів.

Важливо купити гідроциліндр, який оптимально підходить до техніки і майбутньої роботи і має необхідні технічні характеристики. Але не менш важливо правильно встановити агрегат на несучу техніку або інтегрувати в робочу індустріальну лінію. Дотримання технології забезпечує коректне функціонування всієї гідравліки і суміжних систем, максимальну ефективність їх роботи. Будь-які відхилення же можуть мати серйозні наслідки - надмірним зношуванням, підвищеним споживанням ресурсів, неправильним функціонуванням і відмовою, зняттям з гарантійного обслуговування.

Виготовлення і ремонт гідроциліндрів є спеціалізацією компанією "РВТ-МАЙСТЕР", а тому обов'язково знайдеться модель, яка оптимально вам підійде по можливостям і бюджету.

Сайт "РВТ-Майстер": https://rvt-master.com.ua/

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних