Галузеве застосування гнучких шлангів та рукавів

Наша продукція знаходить своє застосування у будь-якому виробництві. Там, де необхідно транспортувати рідкі, тверді або газоподібні матеріали потрібні спеціалізовані вузли та компоненти із заданими властивостями. Ми представляємо широкий вибір гнучких шлангів та рукавів для потреб промислового виробництва і сільського господарства.

Сільське господарство

В рослинництві застосовують універсальні рукава для легкої хімії та добрив, шланги для поливу і обприскування, пневмотранспорт для внесення гною. У тваринництві - рукава для подачі кормів та напірні шланги для молоковозів.

Машинобудування

Машинобудування також не обходиться без рукавів для палива і масел, шлангів для фарб і розчинників, вузлів для зрідженого газу і води. За допомогою нашої продукції заправляють літаки, подають газ для зварювальних робіт.

Медицина

У виробництві медичних препаратів використовують шланги:

 • Харчові;
 • Для легкої хімії;
 • Насиченої пари;
 • Води.

Жодне виробництво не обходиться без транспорту, в якому також застосовують компоненти для палива і масел.

Деревообробка

Деревообробка - пильне виробництво, тому крім спеціалізованих компонентів туди входять рукава для вентиляції та очищення повітря. Ми поставляємо для цієї галузі вузли для піскоструминної і дрібоструминного очищення та рукава для пневмоподачі. Тут необхідні шланги для транспортування стружок, пилу і газів, вузли для передачі стисненого повітря.

Металургія

Крім спеціалізованих рукавів для печей, в металургії застосовують компоненти для зварювання:

 • Ацетиленом;
 • Киснем;
 • Пропаном.

Під кожен вид газу йде свій вузол. У цьому виробництві необхідні рукава для насиченої перегрітої пари, що витримують температуру до 210 градусів С.

Гірничодобувна промисловість

У гірничодобувній промисловості добре себе зарекомендували міцні шланги для абразиву, і як не дивно, для силосу. Класичні рукава цього виду гарно витримують пісок, щебінь і гравій. При видобутку корисних копалин також застосовуються вузли для гарячої води і стисненої пари.

Нафтопереробна промисловість

Процес нафтопереробки пов'язаний із застосуванням напірних і напірно-всмоктувальних рукавів для палива і мастила, але не обмежується ними. Тут затребувані вузли для гарячої води з домішками мастила і багато інших.

Харчова промисловість

На харчових виробництвах необхідно транспортувати сировину за допомогою пневморукавів. Потрібні шланги для рідких і сипучих продуктів, а також напірні для молоковозів. Такі компоненти не повинні виділяти, при застосуванні, токсичні продукти, тому зроблені з матеріалів, що витримують кислі спиртовмісні рідини.

Будівництво

При будівництві використовують рукава для:

 • Подачі штукатурки;
 • Бітуму;
 • Абразивних матеріалів;
 • Бетононасосів;
 • Шламів.

Тут доречні і інші вузли, наприклад, рукав для стружок і пилу.

Як видно з вищесказаного, наша продукція використовується усюди. Ми готові надати вам широкий асортимент товарів і вичерпну консультацію наших фахівців.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних