Рукава Alfagomma для AdBlue®.

Рідкий реагент AdBlue® використовується для зниження викидів оксидів азоту дизельних двигунів Євро 6, які оснащені каталізатором SCR (Selective Catalytic Reduction). Принцип дії системи SCR із застосуванням AdBlue® полягає у хімічній реакції аміаку з оксидами азоту вихлопних газів, у результаті якої утворюється нешкідливий азот та водяна пара.

AdBlue® є водним розчином з 32,5% високоочищеної сечовини і 67,5% демінералізованої води. Реагент відомий як AUS 32 (aqueous urea solution 32), а Північній Америці як DEF (diesel exhaust fluid).

Витрата AdBlue® при роботі автомобільного двигуна становить близько 3-5% від витрат палива, а дозувальна апаратура дуже точна і чутлива до найменших забруднення. Реагент AdBlue® легко вступає в реакцію з різними речовинами та матеріалами. Всі матеріали, що контактують з AdBlue®, не повинні містити сторонніх домішок та різних металів, при контакті яких з реагентом утворюються солі. Еластоміри (ємності, шланги) не повинні містити добавки, здатні проникнути в AdBlue.

Тому умови виробництва, зберігання, транспортування та застосування реагенту AdBlue® строго стандартизовані ISO 22241 та DIN 70070.

Рукава ВТ Alfagomma 955AA мають внутрішній шар із струмопровідної гуми EPDM, стійкої до розчину сечовини AdBlue®, тестуються відповідно до ISO 22241-2 та гарантують високу чистоту реагенту при дозуванні та транспортуванні.

Рукава високого тиску Alfagomma серії 955AA працюють у температурному діапазоні -40 °C +100 °C при робочому тиску 20бар.

Уточнити ціну та терміни поставки Ви можете у нашого відділу продажу...

Якщо вас зацікавив даний вид продукту або залишилися якісь питання, Ви завжди можете звернутися до нас, залишивши заявку на сайті або набравши за номером телефону представлених у нас на сайті. Чекаємо Вас у гості :)

 

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захиступерсональних даних